Lime Juicer Partner

1. Czym jest Lime?

Lime jest to aplikacja oferująca klientom możliwość wypożyczenia elektrycznych hulajnóg. Możesz zarabiać na platformie Lime obsługując miejskie hulajnogi w miastach: Warszawa (i okolice: Legionowo, Piaseczno, Pruszków, Konstancin Jeziorna), Kraków, Wrocław, Poznań.

2. Kim są Lime Juicerzy?

Elektryczne hulajnogi wymagają codziennej obsługi. Ty – jako Juicer masz za zadanie zebrać z ulic miast rozładowane hulajnogi oraz naładować je w wybranym przez siebie miejscu. Aby zadanie zostało zaliczone poprawnie musisz rozstawić hulajnogi do odpowiedniej godziny podanej w aplikacji. Możesz również zarabiać tylko transportując hulajnogi z i do magazynu Lime w Twoim mieście - do tego nie potrzebujesz ładowarek.

3. Na czym polega współpraca z JuicerPartner?

Obecnie współpraca z Lime możliwa jest tylko poprzez partnera logistycznego (rozliczeniowego). Kwoty jakie zarabiasz na platformie Lime zgodnie z prawem musza zostać opodatkowane i odpowiednio rozliczone. Przekażemy Tobie instrukcje jak rozpocząć współpracę oraz aktywujemy Twoje konto Lime z dostępem do trybu Juicer. Zatrudniamy Cię na umowie zlecenie lub B2B, opłacamy należne składki i podatki oraz zajmujemy się formalnościami.

4. Mam firmę, jakie są korzyści współpracując z JuicerPartner?

Jeśli posiadasz już działalność możesz wspólpracować B2B - zaoszczędzisz dzięki temu masę czasu i pieniędzy na księgowość. W JuicerPartner wystawiasz jedną fakturę, raz w miesiącu - a nie oddzielną za każde wykonane zadanie.

5. Czy muszę płacić podatki ładując hulajnogi?

Podatnicy, którzy nie zgłaszają do opodatkowania swoich dochodów mogą zostać niemile zaskoczeni w przyszłości podatkiem w wysokości 75% od ukrytych dochodów w przypadku ujawnienia ich przez organ podatkowy. Dzięki JuicerPartner rozliczysz się legalnie i na dogodnych warunkach bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów prowadzenia działalności, a jeśli masz już firmę masz rozliczaj się dogodnie wystawiając jedną fakturę w miesiącu na kwotę przychodu z aplikacji.

6. Ile zarobię pracując jako Lime Juicer?

Lime płaci za obsługę każdej sztuki hulajnogi. Zadania dzielimy na trzy grupy: hulajnogi do naładowania (oznaczone w aplikacji na zielono), do zwrotu na magazyn (czerwone) oraz do rozstawienia z magazynu (pomarańczone). Za zadanie naładowania jednej sztuki hulajnogi otrzymasz średnio ok. 7,50 zł, za zwrot do magazynu przychód to około 6 zł, a za wywóz z magazynu Lime około 3 zł od sztuki. Bardzo duży wpływ na Twój dzienny przychód ma ilość hulajnóg jakie będziesz w stanie obsłużyć - czym większa skala biznesu tym więcej zarobisz.

7. Co jest potrzebne aby zarabiać jako Lime Juicer?

  • Pojazd (najlepiej typu Kombi, Van, Bus) - aby zmieścić wiele hulajnóg.
  • Miejsce ładowania hulajnóg wybierasz sam (mieszkanie, garaż, piwnica, magazyn),
  • Ładowarki, których możliwość zamówienia dostaniesz podczas aktywacji konta - koszt nowych ładowarek w sklepie Lime wynosi około 50 zł za sztukę. Jeśli wspólpracujesz z JuicerPartner możesz kupić od nas nowe ładowarki do hulajnóg Lime w przystępnej cenie 40 zł za sztukę.
  • Smartfon z dostępem do Internetu
  • W celu zebrania hulajnogi skanujesz telefonem za pomocą aplikacji Lime kod QR widoczny przy kierownicy - jeśli hulajnoga nie jest do końca rozładowana możesz podjechać na niej do swojego pojazdu.

8. Jaki jest koszt zużycia prądu podczas ładowania jednej hulajnogi Lime?

Koszt naładowania jednej hulajnogi Lime jest znikomy i nie powinien wynieść więcej niż 25 groszy.

9. Ile trwa naładowanie jednej hulajnogi Lime?

W zależności od typu hulajnogi oraz stopnia rozładowania jedno ładowanie może trwać od 2 do 4 godzin. W przypadku stanu baterii 15-20% czas ładowania do 100% oscyluje około 3h.

10. W jakich godzinach mogę pracować?

Hulajnogi zebrane do naładowania między godziną 2:00 w nocy, a 12:00 trzeba rozstawić naładowane do 17:00. Hulajnogi zebrane do naładowania od 12:00 do 2:00 należy rozstawić naładowane do godziny 8:00. Aby wykonać zadanie w pełni poprawnie i otrzymać pełną kwotę (zadeklarowaną w aplikacji) należy rozstawić hulajnogi do specjalnych spotów (oznaczonych w aplikacji) oraz stan naładowania hulajnogi musi być powyżej 95%.

11. Jak rozliczyć dochód z tytułu ładowania?

Aby zostać Juicerem rozpocznij zarejestruj się w Juicer Partner.
Podczas współpracy z Juicer Partner w pełni rozliczamy za Ciebie dochód wygenerowany z tytułu obsługi hulajnóg Lime – zatrudniamy Cię na umowie zlecenie, opłacamy za Ciebie obowiązkowe składki ZUS oraz podatki - jeśli występują. Wypłatę otrzymujesz na konto bankowe. Współpraca możliwa jest na zasadach zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie. Ponadto, jeśli do pracy używasz swojego pojazdu część przychodu jaki wygenerowałeś możemy wypłacać w formie umowy najmu pojazdu.

12. Jaki jest koszt współpracy z Juicer Partner?

Za miesięczne rozliczenie Twoich wygenerowanych środków pobieramy stałą opłatę w wysokości 199 zł bez względu ile zarobiłeś w aplikacji Lime. Opłata pobierana jest tylko z Twoich wygenerowanych przychodów.

13. Ile będę płacił podatków?

Na wysokość podatków jakie za Ciebie opłacimy ma wpływ Twoja obecna sytuacja zawodowa oraz forma współpracy jaką z nami podjąłęś. Skorzystaj z kalkulatora wynagrodzeń na naszej stronie, aby zapoznać się z podatkami wynikającymi ze współpracy na umowie zlecenie.

14. Jak wyglądają wypłaty?

Środki przelewamy na Twoje konto bankowe, które podałeś w umowie. Rozliczenie obejmuje całkowity przychód jaki wygenerowałeś w ciągu miesiąca kalendarzowego.

15. Jak rozpocząć współpracę z Juicer Partner?

Zarejestruj się w JuicerPartner - otrzymasz w odpowiedzi zwrotnej ofertę najkorzystniejszą do Twojej sytuacji.

W przypadku gdy masz już aktywne konto z możliwością przejścia w tryb Juicer - prześlemy Ci niezbędne dokumenty i instrukcje abyś mógł legalnie rozliczać swoje przychody z Lime.

16. Ile trwa rozpoczęcie współpracy?

Po podpisaniu umowy czas aktywacji Twojego konta Juicer wynosi 1-2 dni robocze. Juicerzy aplikujący z JuicerPartner są przyjmowani w pierwszej kolejności.

Pomyśl w tym czasie o zakupie ładowarek - u nas nowe w cenie 40 zł za sztukę.

17. Jestem obcokrajowcem spoza UE, czy mogę pracować?

W tym przypadku musimy zweryfikować czy możemy Cię zatrudnić. W tym celu potrzebujemy informacji czy posiadasz: kartę polaka, kartę stałego pobytu, legitymację studencką. Zarejestruj się w celu uzyskania odpowiedzi zwrotnej.
Juicer Partner - Oficjalny Partner Lime

O NAS

Jesteśmy największym i rekomendowanym partnerem rozliczeniowym aplikacji Lime Juicer od 2018 roku.
Zaufały nam setki Juicerów - Ty również postaw na sprawdzoną firmę.

Działamy w miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań.

Lime - Your Ride Anytime Lime - Your Ride Anytime


Zadaj nam pytanie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.