Juicer Partner

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy dział FAQ z odpowiedziami na pytania jakie prawdopodobnie pragniesz nam zadać.

1. Czym jest Lime?

Lime jest to aplikacja oferująca swoim klientom możliwość wypożyczenia elektrycznych hulajnóg. Obecnie działa w trzech miastach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

2. Kim są Lime Juicerzy?

Elektryczne hulajnogi wymagają codziennego ładowania. Ty – jako Juicer masz za zadanie zebrać z ulic miast rozładowane hulajnogi oraz naładować je w wybranym przez siebie miejscu. Aby zadanie zostało zaliczone poprawnie musisz rozstawić hulajnogi do godziny 8:00 rano (9:00 w weekendy). Możesz też zarabiać zwożąc uszkodzone hulajnogi do magazynu Lime w Twoim mieście.

3. Na czym polega współpraca z JuicerPartner?

Kwoty jakie zarabiamy na platformie Lime i Bird muszą zostać opodatkowane i rozliczone z organami podatkowymi. Dzięki platformie rozliczeniowej JuicerPartner nie ma konieczności zakładania działalności gospodarczej jedynie na potrzeby zarabiania w Lime - to my zatrudniamy Cię na umowie zlecenie, opłacamy składki ZUS i pozostałe podatki.

4. Czy muszę płacić podatki ładując hulajnogi?

Podatnicy, którzy nie zgłaszają do opodatkowania swoich dochodów mogą zostać zaskoczeni podatkiem w wysokości 75% ukrytych dochodów w przypadku ujawnienia ich przez organ podatkowy. Dzięki JuicerPartner rozliczysz się legalnie i na dogodnych warunkach bez konieczności zakładania własnej firmy.

5. Ile zarobię pracując jako Lime Juicer?

Kwoty za naładowanie jednej hulajnogi wynoszą średnio ok. 10 zł brutto i 8 zł za zwrot do magazynu. W ciągu dnia na mapie w aplikacji Lime widzimy jedynie hulajnogi o krytycznie niskim stanie naładowania. Możesz ładować hulajnogi o każdej porze dnia, jednak każdego dnia około godziny 22:00 (w weekendy 23:00) odblokowują się do naładowania wszystkie hulajnogi.

6. Co jest potrzebne aby zarabiać jako Lime Juicer?

  • Pojazd (najlepiej typu Kombi, VAN, BUS) aby móc zmieścić wiele hulajnóg. W celu zebrania hulajnogi zeskanuj za pomocą aplikacji Lime kod widoczny przy kierownicy - jeśli hulajnoga nie jest do końca rozładowana możesz podjechać na niej do swojego pojazdu.
  • Miejsce ładowania hulajnóg wybierasz sam (mieszkanie, garaż, piwnica, magazyn),
  • Ładowarki, których możliwość zamówienia dostaniesz podczas aktywacji konta - koszt ok. 70 zł / sztuka.
  • Smartfon z dostępem do Internetu

7. Jaki jest koszt zużycia prądu podczas ładowania jednej hulajnogi Lime?

Koszt naładowania jednej hulajnogi Lime jest znikomy i nie powinien wynieść więcej niż 25 groszy.

8. Ile trwa naładowanie jednej hulajnogi Lime?

W zależności od typu hulajnogi oraz stopnia rozładowania jedno ładowanie może trwać od 2 do 5 godzin. W przypadku stanu baterii 15-20% czas ładowania do 100% oscyluje około 4h.

9. Jakie dodatkowe kryteria należy spełnić?

Aby wykonać zadanie w pełni poprawnie i otrzymać pełną kwotę (zadeklarowaną w aplikacji podczas zbierania) należy rozstawić hulajnogi do specjalnych spotów (oznaczonych w aplikacji) najpóźniej do godziny 8:00 (9:00 w weekendy). Stan naładowania hulajnogi musi być powyżej 95%.

10. Jak rozliczyć dochód z tytułu ładowania?

Aby zostać Juicerem możesz rozpocząć współpracę z nami – Juicer Partner Polska.
Podczas współpracy z Juicer Partner w pełni rozliczamy za Ciebie dochód wygenerowany z tytułu ładowania – zatrudniamy Cię na umowie zlecenie, opłacamy za Ciebie obowiązkowe składki ZUS oraz podatki. Cotygodniową wypłatę otrzymujesz na konto bankowe. Współpraca możliwa jest na zasadach zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie bądź umowę B2B.

11. Jaki jest koszt współpracy z Juicer Partner?

Za wypłatę środków pobieramy opłatę w wysokości 39 zł. Od kwoty w aplikacji należy odliczyć również obowiązkowe podatki i składki ZUS wynikające z umowy zlecenie oraz podatek VAT. Wysokość składek ZUS jest zależna od Twojej obecnej sytuacji zawodowej w ZUS. Od 01.08.2019 roku jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia z tytułu umowy zlecenia nie ma konieczności odprowadzania podatku dochodowego.

12. Jak wyglądają wypłaty?

Minimalna kwota do automatycznej wypłaty w Juicer Partner to 200 zł brutto. Automatyczne wypłaty realizowane są w środy do godz. 10:00. W przypadku nieosiągnięcia przychodu 200 zł w danym okresie rozliczeniowym kwota przechodzi na następny tydzień bez pobierania opłaty rozliczeniowej. Środki przelewamy na Twoje konto bankowe, które podałeś na umowie.

13. Jak rozpocząć współpracę z Juicer Partner?

Jeśli nie rejestrowałeś się jeszcze na platformie Lime jako Juicer daj nam znać - wyślemy instrukcje jak się zarejestrować.

W przypadku gdy masz już aktywne konto z możliwością przejścia w tryb Juicer wypełnij formularz kontaktowy - prześlemy Ci niezbędne dokumenty i instrukcje abyś mógł legalnie rozliczać swoje przychody z Lime.

14. Ile trwa rozpoczęcie współpracy?

Na daną chwilę czas oczekiwania na akceptację nowych Juicerów przez firmę Lime może trwać nawet do 4 - 8 tygodni ze względu na bardzo dużą ilość nowych zgłoszeń.

W sytuacji, gdy rejestrowałeś się na platformie Lime, a Twoje konto w dalszym ciągu nie zostało aktywowane pozostaje Ci czekać. Jako partner rozliczeniowy nie mamy wpływu na akceptację nowych rejestracji na Juicerów przez firmę Lime. Odezwij się do nas jak Twoje konto zostanie aktywowane - m.in. otrzymasz powiadomienie SMS o możliwości zamówienia ładowarek.

O NAS

Największy partner rozliczeniowy Lime Juicer.

Obecnie Lime dostępny jest w: Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Lime - Your Ride Anytime Lime - Your Ride Anytime

Formularz kontaktowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.